trıgon

Randevu Hattı

02326008666

Hakkımızda

Hakkımızda

Trigon, ulusal ve uluslararası deniz ticaretine hizmet veren profesyonel bir denetim firmasıdır. 20 yıllık tecrübemizle işimizin en önemli yönü sadece müşterilerimiz için değil, aynı zamanda en iyi işi yapmak ve sürekli daha iyi olmaya çalışmaktır. Denizcilik endüstrisinin kaliteli deniz araştırma ve danışmanlık hizmetlerine ihtiyacı olduğunu anlıyoruz ve bunu bağımsızlık, dürüstlük, tarafsızlık ve yüksek profesyonellik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak yapıyoruz.

Hedefimiz, Türkiye'de ve dünyada tercih edilen ve müşterilerimizin beklentilerini her geçen gün aşmaya devam eden bir denetim ve danışmanlık firması olmaktır. Şirketimiz, rakiplerimize karşı üstünlük sağlayan ilk elden bilgi ve kritik raporları elde etmek için en modern olanaklarla donatılmıştır. Müşterilerimize doğru bilgi ve profesyonel çözümler sunarken aynı zamanda güvenilir bir iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Trigon, ulusal ve uluslararası deniz ticareti alanında hizmet veren profesyonel bir denetim firmasıdır. 1998 yılından itibaren tecrübelerimizi geliştirerek mükemmeli yakalamaya çalışıyoruz. 24 yıllık tecrübemizle işimizin en önemli yönü sadece müşterilerimiz için çalışmak değil, aynı zamanda en iyi işi yapmak ve daima daha iyi olmaya çalışmaktır. Denizcilik endüstrisinin kaliteli deniz araştırma ve danışmanlık hizmetlerine ihtiyacı olduğunu anlıyoruz ve bunu bağımsızlık, dürüstlük, tarafsızlık ve yüksek profesyonellik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak yapıyoruz.

Vizyonumuz

Hedefimiz, Türkiye'de ve dünyada tercih edilen, müşterilerimizin beklentilerini her geçen gün aşmaya devam eden bir gözetim ve danışmanlık firması olmaktır. Şirketimiz, rakiplerimize karşı üstünlük sağlayan ilk elden bilgi ve raporları elde etmek için en modern donanım ve olanaklara sahiptir. Müşterilerimize yalnızca güncel bilgileri sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ihtiyaçlarını da anlıyoruz. Müşterilerimize doğru bilgi ve profesyonel çözümler sunarken aynı zamanda iş ortağı olarak da güvenilir olmayı amaçlıyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!