trıgon

Randevu Hattı

02326008666

Gemi Yat ve Tekneler

Gemi Yat ve Tekneler

-GEMİ YAT VE TEKNELER

Satın Alma Öncesi Sörveyi

Potansiyel alıcılar için profesyonel ekibimiz tarafından dikkatli ve özenle yapılan satın alma öncesi kontrolün faaliyetleri, gemi/yatın durumunun karada ve denizde belirlenmesini, deneme seyrinin gerçekleştirilmesini, profesyonel envanterlerin muayene edilmesini, kısacası gemi/yatın performansı ve değeri arasındaki tutarlılığı hakkında bilgi edinmeyi içerir. Erişilebilir tüm sistem kurulumları, ekipman listesi, teknik özellikler, tespit edilen eksikler ve onarım gerektiren aksama ilişkin öneriler kapsamlı bir rapor halinde sunulur.

Yeni Gemiler, Yatlar, Tekneler Sörveyi

İnşası bitmiş bir gemi, yat ya da teknenin kullanım amacına uygun olarak gerekli tüm alt yapısının (Makina ve ekipmanı, elektrik/elektronik, yangından korunma, havalandırma, mobilya ve dekorasyon, izolasyon) yürürlükteki kurallara uygun olarak incelemesi yapılır ve gerekli testlerle birlikte rapor halinde hem gemi sahibine hem gemi inşa firmasına teslim edilir.

Sigorta (C&V) sörveyi

Tarafların taleplerine yönelik hazırlanan sınırlı bir incelemedir. Ayrıca sigorta kapsamına dahil edilecek spesifik bölgeler için de sigorta istenebilir. Uzmanımız tarafından gemi/yatın genel durumu, yolcuların ya da yüklerin emniyeti hususunda tehdit oluşturacak unsurları, kayıp ya da hasarla sonuçlanması muhtemel durumları tespit edilir ve raporlanır.

Hasar Sörveyi

Deneyimli ekibimiz hasarın nedeni, niteliği ve kapsamını hizmet standartlarımız gereği bağımsız, tarafsız olarak değerlendirir. Her zaman ulaşılabilir olan uzmanlarımız bulguların yer aldığı eksiksiz ve doğru raporu hızlı bir şekilde hazırlar. Tespit edilen hasarlara ilişkin tüm detayları istenildiği takdirde tarafınıza rapor eder. Sizlere onarımın yapılacağı maliyeti en uygun  tesis alternatifleri sunar..

Durum ve Değer Sörveyi

Uzman surveylerimiz  gemi , yatın istenilen standartlara sahip olup olmadığını tespit etmek amacıyla genel ve yapısal durumunu detaylı şekilde değerlendirir. Kontroller tamamlandıktan sonra bulgularını ilgili taraflara aktarır. Durum araştırması raporuna birçok görüntü ve diğer belgesel kanıtları ekler. Eksiklik olması durumunda önerilerini yazılı şekilde taraflar ile paylaşır. Tipik olarak, bu tür tavsiyeler kolayca düzeltilebilecek konularla ilgilidir. Öneriler önemli bir iyileştirme eylemi gerektiriyorsa uzman, takip etme ve yeniden denetleme hakkına sahiptir.

 

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!